Fotograf  i kamerzysta Ślubny

Przedstawmy Waszą Historię najpiękniej jak to możliwe!

Czym się zajmujemy?

Tworzenie fotografii ślubnej to niezwykłe zajęcie. Nie tylko chcemy zapisać ten dzień w jak najpiękniejszy sposób ale również stworzyć piękną historię, którą będziecie mogli odtworzyć kiedy tylko chcecie. Fotografia ślubna to dla nas nie tylko zdjęcia. To towarzyszące temu dniu emocje, szczęście i miłość. To tworzy ten dzień takim niezwykłym.

Twierdzimy, że wybór fotografa na Ślub nie może być przypadkowy. Lata doświadczenia nauczyły nas nie tylko jak najlepiej uchwycić daną chwilę ale także jak sprostać nawet najbardziej wymagającej Parze. Dlatego tak wielką wagę przykładamy na bieżąco podczas reportażu na to, co dzieje się podczas uroczystości i zabawy, abyście mogli przeżyć to jeszcze raz.

Fotografia Przygotowań

Jedne z najpiękniejszych chwil w tym dniu. To od tego się wszystko zaczyna!

Fotografia Uroczystości Ślubnej

Najważniejszy moment dnia. To właśnie wtedy jest najwięcej emocji- płacz, wzruszenie i uśmiech w jednym. Dzięki wszystkim emocjom, jest to niezwykły moment do fotografowania.

Fotografia Wesela

Niesamowity moment! Zabawy, tańce i niesamowite atrakcje zawarte na zdjęciach

Fotografia Plenerowa

Spotkajmy się kiedy emocje już opadną! Stwórzmy pamiątkę na całe niezależne czy na łonie natury lub w miejskiej scenerii

Teledysk i Film Ślubny

Stworzymy dobry  film , taki  który przedstawia spójną całość stworzoną z nietypowych i ulotnych ujęć ,  oraz   teledysk weselny
niczym popularny dodatek do filmu weselnego (tzw. Wedding Trailer). W 3-4 minutowym clip zostaje przedstawiony w sposób skrócony ukazujący  najpiękniejsze i najbardziej wzruszające chwile z  ceremonii , pleneru i całego wesela.

Ślub to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie w Waszym życiu! Dzień wyjątkowy, wymagający wszystkiego co najlepsze: fantastycznych gości, niesamowitych zdarzeń, ponadczasowych fotografii ślubnych. Wszystko musi się udać.

Na zdjęciach pragniemy zatrzymywać wszystko to,co tylko można, przede wszystkim niezwykłe emocje. Jeśli chcecie mieć prawdziwe, naturalne fotografie, na których będziecie po prostu sobą. To koniecznie musimy się spotkać!

Skrót zdjęć

   Piękny Ślub Ani & Mateusza❤️  

Kontakt

Sprawdźcie dostępność terminu.

Kontakt

Napiszcie śmiało coś o sobie, Waszą datę oraz miejsce uroczystości.